כתבות

כתבות

התקשרו עכשיו

050-4480099

כך תתכננו לכם ערב של כיף בג’קוזי

החלטתם לצאת לחופשה, ארזתם את התיקים ויצאתם לדרך. במהלך כל הנסיעה אתם רק מחכים לטבול בג'קוזי המרווח והמפנק שמחכה רק לכם בצימר. מה כדאי להוסיף לטבילה כדי להפוך אותה לחוויה מיוחדת? כל התשובות במדריך שלפניכם. כמעט כל צימר בארץ מציע לכם, מלבד מיטה נוחה ונוף מרהיב, גם ג'קוזי מפנק בצימר עצמו או מחוצה לו. אתם בהחלט יכולים לפגוש בג'קוזי זוגי או בג'קוזי משפחתי כאשר דרך הפעולה של כולם זהה למדי – ממלאים מים עד מעל למתזים, נכנסים מפעילים ונרגעים.

יוצאים לחופשה! אבל מה בנוגע למשלוח פרחים ביום המיוחד שלכם?

החלטתם לצאת לחופשה משותפת כדי לחגוג. אתם מגיעים לצימר, מניחים את התיקים ומתחילים להירגע. אבל, החלטתם לפנק את בת הזוג גם במשלוח פרחים. אז מה בוחרים? איך מתזמנים את המשלוח לחופשה שלכם? וכמובן – איך שומרים על הזר במהלך חופשה של כמה ימים? כל התשובות לכל השאלות במאמר שלפניכם.

טיולי הכרויות לדתיים

עולם ההיכרויות לדתיים עבר שינויים רבים בעשור האחרון, במיוחד בשל השינויים הטכנולוגיים וכניסתו של האינטרנט לתחום. שידוכים לדתיים הם כבר לא מה שהיו פעם וכבר לא נחשבים לשיטה המובילה בה רווקים ורווקות דתיים מכירים. ניתן לראות היום יותר ויותר אנשים שמחפשים הכרויות לדתיים דווקא ברשת. החברה הדתית-לאומית נחשבת היום פתוחה וליברלית יותר מבעבר וחלק מהשינוי הזה השפיע גם על תחום ההיכרויות. אם בעבר ההורים היו דואגים לפנות לשדכנים מקצועיים ולחפש בני זוג לחתונה לילדיהם, היום יש יותר ויותר רווקים שרוצים לבחור לבד את בני זוגם, לפי העדפותיהם האישיות וללא השפעה של הקרובים.

חופשה בצימר עם משפחה גדולה

רבים מאיתנו מחפשים מקומות לינה לחופשה בצפון הארץ מעת לעת בכל מיני עונות בשנה, ורבים שואלים האם יש צימרים אשר מיועדים באופן ספציפי למשפחות מרובות ילדים. גם משפחות דתיות וגם משפחות חילוניות מחפשות פתרונות שונים כאלה ואחרים אשר יאפשרו להן לעשות חופשת צימרים בצפון עם המשפחה הגדולה שלהם, ולא בבית מלון המוני וגדול על כל המשתמע מכך.

מהן האלטרנטיבות למקומות לינה ברחבי הארץ?

שגרת החיים האינטנסיבית מאוד מאופיינת עם העולם המערבי, ולא פעם, לקיחת פסק זמן זהו תנאי הכרחי המעניק מרחב לנשימה ומאפשר חזרה לשגרה עם כוחות מחודשים. למושג "פסק זמן" ישנם פנים שונות והוא אומנם נתון לפרשנות, אולם רבים יסכימו, כי יציאה לחופשה היא ההפוגה הטובה ביותר המאפשרת פסק זמן אמיתי ואיכותי.

הצג את ההמשך

חמשת הטיפים לבניית הצימר המושלם

חלק נכבד בתרבות התיירות בארץ הוא תיירות הצימרים. החל מחופשה מתוכננת לאמצע שבוע, עד לסוף שבוע מפנק וספונטני. חופשה בצימר מספקת ללקוח מקום רגוע ושליו, לצד הנופים והמקומות הכי יפים במדינתנו, כמו גם אטרקציות שונות בסביבת הצימר.

היכלות – צימרים איכותיים המותאמים לציבור הדתי ונותנים גם לדתיים נופש באיכות גבוהה ביותר.

Call Now Button